עיבוי גבות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

עיבוי גבות

מדוע יש צורך לעבות את הגבות? איזה סוג של טיפול הוא הכי יעיל לטובת החזרת השיער לגבות? מדוע ישנה נשירת שיער הגבות? מה הם היתרונות המשמעותיים ביותר של חברת הייר סולושיין?
 
לא פעם אנשים רבים תוהים לפשר אותם שני פסי שיער המוצבים מעל העיניים. ובכן חשוב מאוד לציין כי המשמעות והחשיבות של אותם פסי שיער היא רבה ביותר. הגבות הן למעשה אלו שמונעות את חדירת מזיקים כאלו ואחרים מכיוון המצח אל תוך העין. תפקיד הגבות הוא לשמש כמעיין מחסום של זיעה, אבק, חרקים מזעריים ועוד. הגבות בשיתוף פעולה עם הריסים אמורים להגן על העיניים בצורה מוחלטת.
 
עיבוי גבות הוא תוצאה של הידלדלות של הגבות מסיבות כאלו ואחרות. לא פעם אנו נתקלים ברבים אשר מבצעים את הפעולה ההפוכה של עיצוב הגבה מחדש על ידי מריטת שיער הגבות. מריטת הגבות ופגיעה השורש השערה עשוי למנוע את צמיחתה מחדש, פעולה זו עשויה להוביל לא פעם לפגיעה בריאותית קשה בעיניים, מחסור בשיער גבות עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך.
 
כמו כן ישנם סיבות רבות נוספות לאיבוד שיער הגבות ולצורך באותו עיבוי גבות רפואי. הסיבות המוכרות לרוב הן מחלות שונות, מצבים נפשיים קשים הגורמים לנשירת שיער, טיפולים ובעיות הורמונאליות וכן לאחר גיל המעבר כמו כן מחלות מטבוליות, מושבות חיידקים מרובות ומחלות אוטואימוניות.
עיבוי גבות בהייר סולושיין נעשה בצורה טבעית לחלוטין של שימוש בחומרים מוכרים ומאושרים לשימוש.
 
כיום ישנם סוגי טיפול של הדבקות ריסים אשר פוגעות בסיבי הריסים הקיימות וחותכות אותן.
כמו כן ישם כל מיני מסקרות אשר מייבשות את סיב השיער ופוגעות בו וכן מיבשות את העין.
גם בנושא הגבות ישנם טיפולי אשר גורמים נזק להדגשת הגבות באיפור קבוע, השיער הקיים ממשיך להתקרח כתוצאה מהאיפור הקבוע וכן לאחר תקופה נמרח ומשנה את צבעו. 
 
בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם מזו סרום לגבות היחידי בעל רישיון משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, וטראפפטיד 5 חומצה היאלורונית, אצות, ויטמינים, ומינרלים לשימוש יומיומי

אינו מכיל בימטופרוסט F2 אלפא שהוא אנלוג של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.
לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.
 
למה לבחור בטיפול כזה ולא אחר?
אין ספק כי על מנת לבחור את הטיפול הראוי והמתאים ביותר יש לפנות אל הקליניקה האיכותית והמנוסה ביותר. להייר סולושיין לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ. הצוות המקצועי רכש ניסיון רב וכמו כן הרבה מאוד ידע. ד"ר ענת אלקין בעלת תואר שלישי ומרצה בכירה בנושא המזותרפיה בכל רחבי העולם ומקפידה על מקצוענות ומתן שירות מעולה למטופלים לאורך כל הדרך.
 
מה הם השירותים אותם ניתן לרכוש בקליניקת הייר סולושיין?
הגלובל דיאגנוסטיק עשה מהפכה של ממש. מכשיר ייחודי אשר מאפשר לזהות את המתחולל בגופנו בפרק זמן של לא יותר משמונה דקות. כמו כן מגוון טיפולי פנים, טיפולי שיער וטיפול במגוון מחלות פנים גופניות. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער בגבות

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי