עיבוי והארכת ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

עיבוי והארכת ריסים

לפרטים נוספים >

כמה עולה לעבות את הריסים? מדוע מומלץ להאריך ולעבות את ריסיכם? איך בוחרים את המטפל האיכותי ביותר לענייני ריסים? אילו עוד טיפולים ניתן לרכוש בהייר סולושיין?
 
באופן טבעי נהוג לחשוב על ריסים כאלמנט אשר חשוב מאוד למראה העיניים בפרט ולמראה הפנים בכלל. האופנה אשר קיימת עשרות בשנים אינה פוסחת על טיפול יופי לטובת שיפור מראה הריסים. אולם מסתבר כי לריסים תפקיד חושב נוסף הרבה מעבר לשיפור המראה. הריסים הם המחסום האחרון העומד בפני מזיקים כאלו ואחרים אשר עשויים לחדור לעין, בריאות העיניים תלויה רבות בבריאות הריסים.
 
עיבוי והארכת ריסים הכרחית כאמור על מנת לצמצם עד למינימום את האפשרות לחדירת גופים זרים. הזדקנות גוף האדם פוגעת בין השאר גם בריסים. פגיעה זו באה לידי ביטוי הן בנשירת הריסים וכמו כן בהתקצרות הריסים. כמו כן מחלות שונות כמו מחלות עור, טיפולים כאלה ואחרים, מחלות אוטואימוניות, מצבים נפשיים משתנים עשויים אף הם להוביל לאיבוד ריסים ולצורך לחזק ולעבות את הריסים.
 
כמו כן חשוב מאוד לזכור כי עיבוי והארכת ריסים ניתן לעשות בעזרת אמצעים רבים. נשים רבות נוהגות לעשות שימוש באיפור כזה או אחר על מנת להבליט את הריסים ולנסות להדגשן עד כמה שניתן. חברת הייר סולושיין פיתחו שיטות ואמצעים מהונדסים אך טבעיים ביותר לטובת עיבוי והארכת ריסים. כל הטכניקות של הייר סולושיין אושרו על ידי כל הגורמים. 
 
כיום ישנם סוגי טיפול של הדבקות ריסים אשר פוגעות בסיבי הריסים הקיימות וחותכות אותן. כמו כן ישם כל מיני מסקרות אשר מייבשות את סיב השיער ופוגעות בו וכן מיבשות את העין. גם בנושא הגבות ישנם טיפולי אשר גורמים נזק להדגשת הגבות באיפור קבוע, השיער הקיים ממשיך להתקרח כתוצאה מהאיפור הקבוע וכן לאחר תקופה נמרח ומשנה את צבעו. 
 
בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם פול לאשס היחידי בעל רישיון משרד הבריאות המגובה במחקר שתוצאותיו מוכחות. לאחר מריחה יומיומית כ - 14מתחילות להתעבות  ב - 37 % ומצטופפות ב – 29 %. המוצר ללא תופעות לוואי ומתאים גם לשימוש בגבות.

אינו מכיל בימטופרוסט F2 אלפא שהוא אנלוג של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.

לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.
 
הייר סולושיין לשירות המטופלים!
לאורך השנים זכו הרבה מאוד מטופלים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית של הייר סולושיין למגוון גדול ועשיר של טיפולים. בין השאר ניתן ליהנות מטיפולים לחידוש העור וכמו כן טיפולים לטובת חידוש השיער, טיפולים לניקוי רעלי הגוף, הצרת היקפים, טיפול בצלוליטיס, טיפולי מחלות עור ועוד. בהייר סולושיין פותחו שיטות מתקדמות ביותר וכמו כן מגוון מוצרים מעולה הנותן מענה מהיר ויעיל ביותר.

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*


איך מאבחנים את הבעיה הרפואית בהייר סולושיין?
לרשות הייר סולושיין עומד הגלובל דיאגנוסטיק. מכשיר מתקדם אשר מאבחן בצורה מדויקת ביותר את כל מערכות הגוף. האבחון נעשה בתוך שמונה דקות בלבד. הגלובל דיאגנוסטיק ידע לזהות חיידקים, אלרגיות, תהליכים פתולוגיים, מחלות פנימיות ועוד. השימוש במכשיר ייחודי זה בטוח ביותר וללא קרינה כלל.

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי