פול לאשס | Full lashes | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

פול לאשס | Full lashes

במהלך השנים, נוסו ופותחו אינספור תכשירים שונים שמטרתם לעזור לשיער לצמוח, להתארך ולהתעבות. רק בשני העשורים האחרונים אנחנו יכולנו לראות ולשמוע על שיטות שונות שמטרתן להביא לידי כך שמטופלים אשר סובלים מנשירת שיער בחלקים שונים בגוף, יצליחו להתמודד עם הבעיה וליהנות שוב משיער עבה וצפוף.

בעיה זו הפכה להיות אחת הבעיות המדוברות ביותר בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה, עד כדי שנוצרו טיפולים מגוונים, חלקם הגיעו מעולמות אחרים לגמרי, ומטרתם היתה, להתמודד עם הבעיה החזותית של חוסר שיער וחלקם נועדו להתמודד עם הבעיה באופן עקרוני, כיצד להפסיק את המצב של נשירת שיער ולהביא לידי כך בריסים מאיץ אץ תהליך הצמיח המחדשת ונשאר בריא.

אחד התכשירים הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק, תכשיר שאיכותו הוכחה מבחינה מחקרית, היא פול לאשס. מדובר בחומר שפותח ושווק על ידי הייר סולושיין, מרכז אסתטיקה ורפואה מונעת בניהולה של ד"ר ענת אלקין. מוצר זה הינו תכשיר לעיבוי וחיזוק סיב השיער בריסים לריסים מלאים וחזקים, ניתן לשימוש גם גבות וזקן. התכשיר כולל פורמולה ייחודית והיחידה המכילה טראפפטיד 3, פרוטאינים, חומצה היאלורונית, ויטמינים ומינרלים. אשר מזינים ומחזקים את סיבי השיער בריסים, גבות ובזקן, וגורמים לצמיחה מחודשת ועבה.

מחקר שנערך גילה שהתכשיר אפקטיבי מאוד על נשים וגברים רבים, בעלי מבנה עור שונה. המחקר הראה תוצאות של עשרות אחוזים במריחה אחת למשך מספר שבועות. את המריחה יש לבצע בבוקר או בלילה לפני השינה (מומלץ יותר). התכשיר מספיק לכחצי שנה בשימוש יומיומי..

אם את רוצה לשקם ולעבות את שיער הריסים בשיטה המוכחת והטבעית התקשרי 5354*

במרפאת הייר סולושיין תוכלו למצוא עוד מגוון טיפולי שיער שונים לגברים ולנשים. מדובר על טיפולים שמיועדים להתמודד עם נשירת שיער והתקרחות, וכן טיפולים שמיועדים לצורך שיקום שיער והצמחת שיער. מלבד טיפול בפול לאשס, תכשיר ייחודי ואיכותי שזוכה להצלחה רבה, אפשר למצוא במקום גם טיפולים במגוון מחלות פנים גופניות וסימפטומים רבים, חידוש העור, סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת, טיפול באמצעות חשמל אלקטרו מגנטי לאיזון התאים הפגועים בגוף, תכשירים נוספים ועוד. במהלך הפגישה עם ד"ר ענת אלקין תקבלו גם הצעות ורעיונות כיצד לשפר את התזונה שלכם על מנת לשמור על איזון הגוף והקטנת מושבות החיידקים.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מרכז הייר סולושיין, על מנת לקבל עוד מידע על טיפול באמצעות תכשיר פול לאשס, התכשיר הטוב ביותר כיום להתמודדות עם נשירת שיער, ריסים וגבות דלילות וחלשות, וכן לצורך קבלת מידע נוסע אודות טיפול בנשירת שיער בחלקים שונים בגוף, וכיצד ניתן להחזיר את השיער למצב צמיחה. תיצרו קשר עוד היום ותקבעו פגישה בהקדם. 

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי