צמיחת ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

צמיחת ריסים

יום אחד את מסתכלת במראה ומגלה שהריסים עטפו את העיניים שלך ושמרו עליהן, התדלדלו, נשרו להן, את מנסה להבין כיצד זה קרה וכיצד תוכלי לגרום להן לצמוח בחזרה. למזלך, לשם כך יש תכשירים וטיפולים פשוטים ומגוונים, שיכולים לאפשר להן לצמוח שוב, כמו שאת רוצה.

בשביל להבין כיצד ניתן לגרום לצמיחת ריסים מחדש ולמה זה חשוב, צריך להבין קודם, מהיכן נובעת אותה נשירה שגורמת לריסים להתדלדל ולהיעלם. יש לכך סיבות רבות, החל מבעיות עור שונות שעלולות לגרום לנשירת שיער (לא רק בריסים, אך מאחר ואנחנו מדברים עליהן, אז זו כוונתנו), מחלות מטבוליוטת, מושבות חיידקים מרובות ומחלות אוטואימוניות.

מזג האוויר נחשב אף הוא גורם לנשירת שיער, כולל בריסים, וכן טיפול יתר עם הידיים בריסים, עלול להביא לתוצאה של נשירת ריסים.

עכשיו אחרי שהבנו מה הן התופעות לנשירת ריסים, נלמד כיצד לקבל הצמיחת ריסים מחדש. חשוב לומר כבר בהתחלה, מדובר בטיפול פשוט יחסית, לא טיפול חודרני ולא טיפול שדורש השקעה גדולה של זמן או כסף. בסופו של דבר, מדובר בטיפול שיכול להתבצע בבית, עם תכשירים שונים, אשר כפי שנראה מיד, משפיעים באופן חיובי על צמיחת ריסים.

כיצד גורמים לצמיחת ריסים
ישנם פעולות בסיסיות שיכולות בעזרת חומר להצמחת ריסים ולשמירתם לאורך זמן. מדובר על דברים בסיסיים כמו תזונה נכונה, שימוש בשמנים טבעיים כמו שמן קיק או שמן סומסום על הריסים, צריכת ויטמין E, הברשה של הריסים כל אלו יכולים אך ורק לחזק מעט את הריסים אך לא לגרום לצמיחה מקסימלית של ה-DAN.

ישנן נשים רבות שהמסקרה בשימוש קבוע יכולה לגרות ליובש בריסים והחלשתו, חשוב להשתמש במסקרות נכונות, והסרת איפור עיניים בצורה חכמה וקבוע.

חשוב לא לנסות לעקוף את הבעיה ולהדביק ריסים מאלכותיים הדבר בטווח הארוך גורף להיחלשות הריסים וצמיחה איטית יותר.

לצד כל אלה, ניתן להשתמש גם בתכשיר שנקרא פול לאשס. תכשיר מיוחד מבית היירסולושיין שמציג תוצאות של שיקום ועיבוי סיב השיער בריסים שמתחיל בתוך כ- 14 יום. התכשיר יוצר צפיפות בריסים ומגדיל את העיבוי שלהם. התכשיר איננו כולל פרוסטגלנדין, ואיננו מכיל חומרים כימיים בעלי תופעות לוואי. יש להשתמש בתכשיר כל יום בבוקר או בערב. לאחר טיפול מסור ונכון, תוכלי ליהנות שוב מריסים סביב העיניים.

המלצתנו היא, ליצור קשר עם מרכז האסתטיקה הרפואית היירסולושיין ומרכז הבריאות אלף סולושיין מבית ד"ר ענת אלקין, לו שני סניפים, בתל אביב ובקיסריה להתייעץ עם מנהלת המרכז ד"ר ענת אלקין, דרמטולוגיה קוסמטית במקצועה ועם צוות המקום, שישמח לעמוד לרשותך לכל שאלה ועניין. במרכז תוכלי לקבל גם המלצות על טיפולים נוספים, כולל טיפולי פנים, טיפולי עור וטיפולים שונים בשיער וכן סריקת מערכות הגוף וטיפול במגוון מחלות פנים גופניות. במקום תוכלי גם לקבל לרכוש את התכשיר על מנת שתוכלי להשתמש עוד באותו היום ולהתחיל בפעולה של צמיחת הריסים. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
חומר להצמחת ריסים בצורה טבעית
חומר להצמחת ריסים
הצמחת ריסים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי