רופא עור נשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

רופא עור נשירת שיער

יש הטוענים שלצד השמנה ובעיות תזונה, אחד הדברים שבני אדם מרבים להתעסק בהם ללא הפסקה, הוא השיער שלהם. החשש הבלתי נגמר שהשיער שלהם נושר. הן גברים והן נשרים מתעסקים בזה לא מעט, ומנסים למצוא דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה, בין היתר על ידי פנייה אל רופא נשירת שיער שמתמחה בעניין. 
 
מדוע בעצם, אנשים מתעסקים כל כך הרבה בנשירת שיער? יש לכך שתי סברות, הראשונה, זה עצם העניין החזותי, זה נכון בעיקר אצל נשים. מאחר ואצל גברים, קרחת נתפסת כדבר טבעי והגיוני, אצל נשים נשירת שיער פחות נתפסת כך ובוודאי לא קרחת. אז הן מתעסקות לא מעט בשאלה, מה לעשות עם שיער נושר. למשל על ידי פנייה לרופא עור נשירת שיער שיוכל לעזור להן. לפתרונות שהוא מציע, נגיע בהמשך. 
 
סברה שנייה היא, עניין הגיל. נשירת שיער ובפרט קרחת, נתפסת כעניין של גיל, לא רק עניין של מראה חזותי. גברים ונשים סבורים וברמה מסוימת של צדק, כמו שהופעת שיערות לבנות מוכיחה שהזדקנו, כך גם נשירת שיער מוכיחה זאת. ולכן אנחנו חוששים מהרגע הזה. למרות ששוב, אצל גברים העניין פחות מהותי, הרי גברים עם קרחת נתפס היום כדבר הרבה יותר טבעי, במיוחד כשגיבורי תרבות שונים נושאים את הקרחת שלהם בגאווה
 
אז מה יכול להציע לנו רופא עור נשירת שיער? 
כשאנחנו פונים בעניין אל רופא עור נשירת שיער היא כנראה כבר חלק מהעניין, ואנחנו לא יכולים להתמודד איתה בעצמנו, ניסינו תכשירים, ניסינו חפיפות שונות, ודברים אחרים. כעת הכל בידיי הרופא. 
 
ראשית, הוא יבדוק אותנו, יבדוק אם חסרים לנו חומרים שונים בגוף שגורמים לכך שהשיער שלנו נושר, הוא יבדוק את התזונה ואת הרגלי החיים שלנו. במידה ואכן חסר משהו, אז הוא ידאג להשלים לנו אותו ע|"י ניטלת וויטמינים.

הרופא פועל בשיטה הקונבנציונלית שהיא בדיקת בדיקות דם אשר אינן נותנות אבחון אודות התאים בגוף אלא רק אבחון על הפרמטרים הנבדקים בתוך הדם עצמו (המצב הקליני בו הגוף נמצא).

הרפואה המערבית דוגלת במתן חומר כימי בעל תופעות לוואי קשות בטווח הארוך שבכל המקרים אינו פותר את הבעיה מהשורש
- הנגרמת מבעיות פנים גופניות פנימיות בגוף.
 
חלק מהרפואים יציעו לנו טיפול השתלת שיער, באופן דומה למבנה, לצבע ולסוג השיער שלנו, כך אנחנו נהנה משיער חדש במקום בו היה פעם שיער שלנו. הטיפול מומלץ לרוב לגברים בעלים שורשים מתים לחלוטין ואזור סטרילי מצמיחת שיער. כאשר ההשתלה תבוצע על אזור דליל משיער לאחר תקופה ימותו השורשים החיים בצמוד לאזור המושתל מהפוסט טראומה של הטיפול הכרורגי.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד

רופא עור נשירת שיער יציע לנו גם שימוש בטיפול מזותרפיה, טיפול ייחודי במהלכו מוזנים חומרים שונים שמטרתם להזין את עור הקרקפת ולאפשר לנו ליהנות מצמיחת שיער מחדש. הטיפול נעשה במרפאה, בטיפול מהיר ופשוט. אך לרוב רופאים רבים משתמשים בחומר כימי הנקרא מינוקסי המעלה את לחץ הדם לקרקפת ויכול לגרום לתופעות לוואי קשות, כאבי ראש, דלקות בעור ואף להאיץ את תהליך ההתקרחות לאחר תקופה.

כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.
 
אם גם אתם סובלים מבעיות בשיער, אתם מוזמנים לפנות אל ד"ר ענת אלקין PhD.ND מהיירסולושיין, ד"ר מומחית בנשירת שיער שיודעת לאבחן את הבעיות ולטפל בהן בצורה ייחודית, מדויקת ומהירה. וכן סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה המתקדמת בעולם לאיתור שורש הבעיה.
לפרטים ותיאום 5354*
 
* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי