ריסים גדלים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ריסים גדלים

לפרטים נוספים >

איך ניתן לטפל בהידלדלות של הריסים והגבות? מדוע חשוב לוודא כי ריסים גדלים כראוי? מה היא הסיבה שבגינה נושרים הריסים? איך בוחרים את הקליניקה לטיפול בבעיות ריסים? מי יטפל בריסיכם הנושרים בחברת הייר סולושיין?
 
לא פעם רבים שואלים את עצמם לגבי החשיבות של איברים כאלה ואחרים ותפקידם בגוף האדם. אין ספק כי לעיניים יש חלק משמעותי וחשוב מאין כמותו, אך על מנת לשמור על העיניים כראוי אנו זקוקים לאותם הריסים הקטנים וכמו כן לאותן הגבות אשר מוצבות מעל העיניים. תפקידם של הריסים והגבות הוא להגן על העיניים מפני מזיקים כאלה ואחרים אשר עלולים לחדור ולהסב נזק רב ביותר. עיניים נקיות מאבק וכמו כן מחרקים כאלה ואחרות הן תוצאה ישירה של פעולה אינסטינקטיבית של המוח עם התקרבות גוף זר אל קרבת העין, ללא אותם ריסים פעולת עצימת העין עשויה להיות לא אפקטיבית. 
 
ריסים גדלים באופן טבעי אצל כל אדם, עם נפילת הריס סביר להניח כי יגיח ריס אחר במקומו. אולם מסתבר כי עבור רבים, פעולה זו של ריסים גדלים, אינה קיימת. הסיבות לכך שריסים נושרים או אינם גדלים מחדש יכולות להיות רבות ומגוונות, החל מסיבות נפשיות כאלו ואחרות כמו מתחים או טראומות ועד לבעיות בריאותיות כמו מחלות עור שונות, בעיות הורמונאליות, לאחר גיל המעבר, טיפולים שונים ועוד. בהייר סולושיין מצאו את הפתרון הטבעי הנכון ביותר לבעיות נשירת ואי צמיחת ריסים וגבות.
 
הייר סולושיין פועלים למענכם!
ד"ר ענת אלקין מפתחת ומשווקת בבלעדיות המוצר פול לאשס לעיבוי, שיקום וחיזוק סיב השיער בריסים ובגבות. היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות ועבר מחקר על נשים רבות.

התוצאות הן וודאיות וללא תופעות לוואי לטווח הארוך ולטווח הקצר.
לאחר שבועיים הריסים גדלים בתהליך למקסימום שה DNA מאפשר ולפי המחקר כ37% עובי ו29% צפיפות, וזאת רק במריחה אחת ביום בבוקר או בלילה מומלץ בלילה לפני השינה.

אינו מכיל בימטופרוסט F2 שהוא המרה של פרוסטגלנדין: חומר כימי אשר בעל תופעות לוואי רבות אשר התגלה בטיפול למחלת הגלאוקומה (לחץ תוך עיני) כמצמיח ריסים.

לתרופה תופעות לוואי רבות לעין ופגיעה בקרנית, אף יכולה לשנות את צבע העין. החומר ניתן במרשם רופא על פי החוק וניתן לשימוש של עד שבועיים כך שהדבר אינו אפקטיבי בטווח הארוך.

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

 
למה לבחור בטיפולים של הייר סולושיין?
כל מטופל ומטופלת זוכים ליחס אישי ביותר וכמו כן מקצועי ביותר. הצוות הרפואי של הייר סולושיין רכש ניסיון ומוניטין רב. בהייר סולושיין שלל טיפולים איכותיים ביותר כמו: טיפולים כנגד התקרחות, טיפולי העלמת קמטים וכולי. אחריות, מיומנות ומסירות.

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי