ריסים חזקים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ריסים חזקים

מדוע יש צורך לחזק את הריסים? מי הם הסובלים מדילול הריסים? אילו נזקים עשויים להיגרם מדילול הריסים? מה הוא התכשיר של הייר סולושיין להצמחת ריסים? למה לבחור במוצרים של הייר סולושיין?

האם ריסים יכולים לשפר את הביטחון העצמי? התשובה היא כן. לא פעם מגלים רבים כי השינוי אשר נראה על פניהם הוא תוצאה של איבוד הריסים. תופעה זו מוכרת מאוד אך מעבר להשלכותיה הרפואיות היא משפיעה מאוד על תחומי חיים רבים אחרים וזאת כתוצאה ישירה מפגיעה בביטחון העצמי.

כולנו נולדים עם ריסים חזקים. הריסים הם למעשה קבוצת שערות אשר תפקידם העיקרי הוא להגן על העין מפני חדירת גופים זרים. הגנה זו היא חלק ממערך הגנה הכולל את העפעפיים והגבות. על כן החשיבות של אותם ריסים היא רבה ומשפיעה ישירות על יכולת הראיה.

כמו כן לאותם ריסים יש תכונה נוספת שהיא קשורה למראה הכללי של הפנים. בתרבויות רבות בעולם לריסים יש השפעה על המראה על כן נהוג לטפח אותם על ידי צביעתם בעזרת איפור מסוגים שונים וכמו כן להוסיף לאותם הריסים תוספות על מנת להעניק מראה ארוך וסקסי יותר.

ריסים חזקים וארוכים זה המצב האופטימאלי. אך במקרים רבים סיבות בריאותיות שונות גורמות לאיבוד הריסים. אלו יכולים להיות טיפולים או תרופות וכמו כן שימוש אינטנסיבי מידי באיפור לא איכותי או אי הקפדה על הסרת אותו איפור ואי שמירה על ההיגיינה הנדרשת.

ריסים חזקים? איך עושים את זה?
חברת הייר סולושיין פתחה את אחד התכשירים החשובים ביותר והמוצלחים ביותר על מנת לחזק ולצופף את השערה מחדש. כל מה שנדרש הוא מריחה של המוצר לאורך מספר שבועות. מוצר זה נכון גם לשיקום ועיבוי מחדש של הגבות. הפיתוח של התכשיר נעשה על ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום זה.

הייר סולושיין למענכם!
בהייר סולושיין ניתן למצוא מבחר גדול מאוד של טיפולים. כמו כן ההקפדה היא על רמת שירות גבוהה ביותר, עמידה בלוחות הזמנים ומחירים אטרקטיביים ביותר. טיפולי הצרת היקפים, מזותרפיה, טיפול בנשירת שיער, השתלת שיער, הדמיית שיער ועוד. 

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי