שקיות מתחת לעיניים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

שקיות מתחת לעיניים

מי צריך אותם?
הפנים – הם אלו שמשקפות באופן הכי מובהק את הגיל המדויק שלנו. כי הגיל הוא זה שעושה שמות עם הפנים שלנו כאשר ניתן לקבוע מעבר לכל ספק כי אם לא ניגע ולא נטפל בכל אותן התופעות הרי שהפנים שלנו יגלו לכולם את הגיל האמתי שלנו ואף יגזימו לרעתנו... שקיות מתחת לעיניים זהו סמל מובהק המעיד על הזדקנות העור כאשר אזור העיניים הוא הראשון להיפגע. יש מה לעשות נגד זה? ד"ר ענת אלקין מציעה פתרונות טבעיים אשר יעלימו את השקיות!

שקיות מתחת לעיניים זהו לא קישוט שהיינו בוחרים לעצמינו. לא משנה בני כמה אנחנו. גם הגענו לגיל גבורות אנחנו עדיין לא רוצים להתהדר בסמל הזקנה. בדיוק לשם כך קיימות אפשרויות שונות המציעות את הטיפול להעלמת השקיות הללו. מה האפשרויות המוצעות לנו בתחום הזה ובמה כדאי לבחור? על כך במאמר שלפנינו.

על העיניים ועל השקיות...
כידוע עור הפנים שלנו הוא הראשון שמתחיל לאותת על הגיל המתקדם. האמת היא שכבר מגיל 25 עור הפנים שלנו כבר מתחיל את תהליכי ההזדקנות שלו. העור הופך להיות פחות מתוח, פחות זוהר. הוא מתחיל לאבד מהגמישות שלו הוא מתייבש ומתחיל להתקמט. מסיבה זו מומלץ מאוד לשמור על עור הפנים עד כמה שאפשר מפני יובש ומפני הגורמים השונים המאיצים את התהליך. מדובר בהימנעות מחשיפה לשמש, הימנעות מעישון, שמירה על תזונה נכונה, שתיית מים ועוד. אך עם כל זה – ההזדקנות של העור אינה נמנעת וחשוב לדעת איך לטפל בו.

אזור העיניים הוא הראשון שנפגע. היות והעור הנמצא באזור העיניים הינו עור דקיק במיוחד ואין בו שומן על כן – שם נוכל לגלות את הקמטים הראשונים. עם הזמן העור מאבד מהגמישות שלו והוא נעשה נפול ומכאן ועד להיווצרות שקיות מתחת לעיניים – הדרך קצרה. אמנם זה לא יקרה בגיל 30 או 40 אך ללא טיפול והשקעה בעור הפנים – התופעה כבר תתחיל להיווצר אז.

שקיות מתחת לעיניים טיפול טבעי
אז כאשר אנחנו רוצים לטפל באותן השקיות יש לנו בדרך כלל את הטיפול הרגיל שזהו טיפול כירורגי. רבים ששומעים על כך מורידים מיד את הרעיון. לא מתחשק להם להיכנס להליך פולשני ומסוכן שכזה הכרוך בניתוח באזור רגיש כל כך כמו העיניים. אז האמת שהיום כבר לא חייבים לעבור ניתוח כדי להיפטר מאותן השקיות. ד"ר ענת אלקין מציעה - הזרקת חומצה היאלרונית מתחת לעיניים. מדובר בטיפול טבעי של הזרקת חומר במקומות המדויקים והנכונים לעין כאשר החומר הזה מסוגל לפתור כמעט לגמרי את התופעה של שקיות מתחת לעיניים.טיפול נוסף ע"י מכשור מתקדם המתבסס על אנרגיית פלזמה נקודתית ומבוקרת, המביאה לצריבה מבוקרת בעור. הדבר יוצר תאי פיברובלסטים חדשים, כך שלאחר שהגלד מתאחה כעבור מספר ימיםנוצרת מתיחה בעור. התוצאות הן ברמה גבוהה וללא הסיכונים ותופעות הלוואי שבניתוח.

שקיות מתחת לעיניים טיפול טבעי באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית מתחת לעיניים – על ידי ד"ר ענת אלקין – מבטיח לכם מראה הרבה יותר צעיר, הרבה יותר רענן וזאת – ללא סיכונים מיותרים!
לפרטים ותיאום התקשרי 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי