תופעות הגורמות לנשירה | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

תופעות הגורמות לנשירה

תופעות הגורמות לנשירה של שיער ומה ניתן לעשות?
רבים הם הסובלים מנשירת שיער. אנו נוטים להאמין שרק גברים סובלים מהתופעה, אבל האמת היא כי גם נשים לא מועטות מאבדות את השיער שלהן בין אם מדובר בקצב איטי יותר או בין אם מדובר על התקרחות מהירה. בנוסף, מנשירת שיער סובלים גם אנשים צעירים ולא רק מבוגרים.

מדוע נושר השיער?
ישנם מספר תופעות הגורמות לנשירה של השיער. הסיבה הראשונה היא גנים ותורשה. במידה ואחד ההורים שלכם או קרובי משפחה סובלים מנשירת שיער, גוברים הסיכויים שגם אתם תסבלו מן הבעיה אך הכל קשור בכמה ההורמון ה-D.H.T פעיל. במקרים שכאלה ישנם סיכויים טובים יותר לטפל בבעיה אך חשוב להגיע בזמן. תופעות הגורמות לנשירה הן גם תזונה וויטמינים. במידה והתזונה שלכם איננה מאוזנת ואינכם שומרים על אורח חיים בריא ובנוסף ישנן בעיות ספיגה של הויטמינים בגוף, דבר אשר בטווח הארוך יכול לגרום לאנמיה ולנטיות להתפתח לבעיות.
תיתכן נשירת שיער. אחד הגורמים לצמיחה בריאה של השיער הם ויטמינים מינרלים ותזונה מאוזנת. אם התזונה שלכם איננה נאותה ויש לכם מחסור בויטמינים, תיתכן נשירת שיער. את התופעה ניתן לבדוק באמצעות ביוגנוסטיקה.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה וייעוץ ללא התחייבות - במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

עוד סיבות לנשירה
תופעות הגורמות לנשירה תלויות גם במצבי רוח ומצב נפשי. אנשים הסובלים מסטרס ולחץ יומיומי, עלולים לסבול מנשירת שיער. כיום, ישנם מחקרים אשר מוכיחים כי ברגע שאדם סובל מלחץ נפשי, חרדות, סטרס ואולי אף דיכאון, גוברים הסיכויים שהוא יסבול מנשירת שיער. בתופעה זו ניתן לטפל באמצעות שיחות עם איש מקצוע, דמיון מודרך ותרכובות צמחים, כל אלה יכולים להרגיע את מערכת העצבים. עוד תופעות הגורמות לנשירה של שיער הינן מחלות עור. מחלות אלה גורמות לאיבוד שיער עקב העובדה שהשורשים נפגעים בעקבות מחלת העור, ולעיתים, בעקבות הטיפול במחלה נשירת השיער תהיה מואצת. רק ניקוי הקרקפת יכול לשקם את השיער. גם לאחר היריון, שחלות פוליציסטיות, גיל המעבר ובעיות בבלוטת התריס או הכבד, כליות וריאות, גם הם עלולים לפגוע בשיער בצורה משמעותית. עוד תופעות הגורמות לנשירה של שיער הינן בעיות הורמונאליות בקרב נשים. ניתן לטפל בבעיה באמצעות איזון הורמונלי, אשר עשויה לעצור את הנשירה, אך על מנת לשקמו ולגרום לצמיחה מחודשת יש להגיע לייעוץ עם דרמטולוג או כל בעל מיקצוע עם ניסיום בטיפול בתסמינים של בעיות עור, האבחון לפעמים הכי חשוב, בדיקות דם לרוב אינן מזהות את ה=שורש הבעיה. לא לעשות שימוש בתרופות קונבנציונאליות או לעשות השתלת שיער שהיא איננה טיפול טבעי ובטווח הארוך עושה נזק בלתי הפיך לעור הקרקפת והשורשים שליד האזור המושתל.
אולם במקרה והקרחת ממשית אחרי הטיפול באזורים הדלילים ניתן לבצע היום בארץ השתלת שיער בסיוע רובוט בטכנולוגיה מתקדמת במחיר הזהה לטורקיה.


סובלים מנשירת שיער? רוצים לשקם את שיער אחת ולתמיד? ניסיתם כבר הכל? פנו עוד היום אל ענת אלקין, ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!  נוכיח גם לכם כי הטיפול בהתאמה אישית - פנימי חיצוני ושיטה מביא לתוצאות הגבוהות יותר לטווח ארוך ואפילו לכל החיים. לתיאום התקשרו 5354*
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי